Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
101 Bay Ridge DR, Atlantic Beach, NC 28512
Single Family Home
5 Beds4 Baths2,619 SqFt
$ 900,000 $ 920,000 2.2%
Listed by eXp Realty

2800 W Ft Macon RD #35, Atlantic Beach, NC 28512
Townhouse
3 Beds4 Baths1,598 SqFt
$ 640,000 $ 669,000 4.3%
Listed by eXp Realty

281 Bay RUN, Newport, NC 28570
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,015 SqFt
$ 430,000 $ 439,900 2.3%
Listed by eXp Realty

301 E Commerce Way RD #214 Sea Spray, Atlantic Beach, NC 28512
Condo
2 Beds2 Baths793 SqFt
$ 360,000 $ 374,900 4.0%
Listed by Keller Williams Crystal Coast

1791 Penelton CT SE, Bolivia, NC 28422
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,038 SqFt
$ 240,000 $ 243,900 1.6%
Listed by Southern Realty Advantage LLC

10 Jasper RD, Midway Park, NC 28544
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,724 SqFt
$ 190,000 $ 180,000 5.6%
Listed by eXp Realty

197 Chadwick DR, Gloucester, NC 28528
Manufactured Home
1 Bed2 Baths742 SqFt
$ 144,000 $ 155,000 7.1%
Listed by Keller Williams Crystal Coast

250 N Pigott RD, Gloucester, NC 28528
Vacant Land
1.01 Acres
$ 65,000 $ 72,900 10.8%
Listed by eXp Realty